| Motroc_Gabriel_1996 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si o mare problema...
La cofigurearea telefonului m-a pus sa imi creez un cont..am creeat unul scriind la data nasterii 28 6 2001 deoarece trebuie sa dau telefonul cadou unui prieten de 13 ani.
Iar acum el vrea sa introduca alt cont de Microsoft dar nu poate.
A incercat asa : setari >-- >conturi---Microsoft dar nu il lasa sa il schimbe.
Aveti vreo idee?

1 răspuns:
| CMilan a răspuns:

Se poate, dar de pe un computer, se face un cont nou, după ce îl șterge pe cel vechi. Și eu am Lumia 520, și mi l-am schimbat(contul), pentru că, nefolosindu-l, i-am uitat parola.