| Danielllz a întrebat:

De fiecare data cand bag windowsul imi da o eroare la skype cand vreau sa ma loghez cu contul de microsoft : "Sometimes the internet gets a bit sleepy and takes a nap. Make sure it's up and running then we'll give it another go".
Conexiunea la internet este ok, am testat cu contul unui prieten dar nu de microsoft, ci de skype name si a mers, dar numai de microsoft nu merge. Am incercat si reinstal si tot nu merge, am auzit ca mai multi au problema asta si inca nu am gasit un fix, se intampla de fiecare data cand bag windowsul. Si nici nu imi pot creea alt cont de skype name deoarece am doar o adresa de email si nu ma mai lasa sa creez alt cont deoarece imi spune ca il am pe cel de microsoft. NU AM NEVOIE DE RASPUNSURI GEN : creeaza alta adresa de email si etc. FUNDA!

1 răspuns:
| vicecity8 a răspuns:

Eu zic sa verifici daca ai windows-ul activat... poate are vreo legatura...