| AleXAlExAnDrU03 a întrebat:

Am un Orange Dabi ( Alcatel One Touch Tribe 30.40g), si nu imi pot baga alte jocuri sau aplicatii in afara de cele din "Apps Store". Orice joc sau aplicatie as baga imi apare fisier necunoscut. Ce pot face? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Komarov a răspuns:

E un telefon foarte dubios din cauza ca are un sistem necunoscut plus ca acel app store de care vorbesti ar fi instabil... cel mai bine ar fi sa te duci la reprezentanta imagineaza-ti ca sta la baza un Alcatel deci sa nu ai mari pretentii