| Gavrilescu_Cristian_1997 a întrebat:

Am un Philips i908 si cand vreau sa pun un ton de apel imi scrie ca s-a pus dar cand ma suna cineva se aude tonul standard de la telefon. Ce pot sa fac? Dau funda pentru solutie!

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie sa intri in "fisierele mele", gasesti acolo undeva muzica, sau audo depinde cum iti apare tie, dai pe melodia care vrei sa o pui ton de apel si o sa iti apara acolo undeva " Seteaza ca ton sonerie apelant " atentie apelant!

Iti mai apare si simplu " ton sonerie " acolo e alta treaba.

Bafta.