| Denisa30 a întrebat:

Am telefon Samsung omnia pro b7330 si nu stiu de ce nu imi reda mp3-urile si video. Nu mi se aud nici tonul de apel, nici macar cele standard. Nici alarma nu imi merge. Imi arata ca suna dar nu se aude. Cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ai inchis sonorul.

| gabyS98 a răspuns:

Da vezi poate iai porit sonorul, rezolva de la setari

| dask a răspuns:

Pai... daca nu ai rezolvat problema dul la cineva care stie sa se uite poate ai o casca arsa (si eu am avut aceeasi problema la un Samsung gt-s5030

| Denisa30 explică:

Daca ma suna cineva pot sa vorbesc. Ma aude, il aud. Dar daca vreau muzica sau sa video nici macar nu mi le deschide, nu le citeste. Cred ca softul este problema.

| golanasu a răspuns (pentru Denisa30):

Exact aceeasi problema am si eu cu ameu am fost la cineva si a zis ca e de la soft si ma costa 90 -100 lei ca sal schimb