| xGamerZ212 a întrebat:

Salut tpu.Am un s3 neo.De un timp mi se pare ca butonul home e cam uzat.In ce fel: Cate odata se apasa prea usor si nu stiu... e din cauza asta? Sau poate m-am obisnuit eu cu el.Aa da cateodata rar cand nu il apas cum trebuie nu respecta comanda.E din cauza foliei de sticla.Incomodeaza la apasare din cand in cand.

Răspuns Câştigător
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Depinde de cand ai telefonul.Eu as recomanda sa il schimbi ca nu costa mai mult de 30 de lei