| Pogonici a întrebat:

Salutare TPU am si eu un ipad 3 si am instalat cydia i-am facut jaiblreak a mers mi-am facut ce imi trebuia dar acum mi se blocheaza nu stiu de ce se blocheaza apas butonul home si se blocheaza cate odata si daca ascult un cantec iar dupa aia dau tableta in standby si apas dublu home sa o opresc de acolo stiti voi apas stop iar dupa acea se blocheaza tableta si sta 3 min si se deblocheaza dar foarte rar mi se intampla poate ca e suprasolicitata plizz raspundeti-mi dau funa!

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Posibil sa nu fi facut jailbreak cu versiunea compatibila cu telefonul tau