| DoBrOOO2001 a întrebat:

Am un Samsung a8 2018 iar acum ceva timp i-am dat actualizare la Android 9, iar cand am intrat in mobile legend lipsea high frame mod. Exista vreun mod sa rezolv asta sau va trebui sa ma intorc prin reinstalarea Android-ului 8.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Androidul 9 pentru telefonul tau nu mai are acel mod! Probabil ca au testat, le-a dat probleme si au renuntat la el.
Eu zic sa lasi update-ul in pace si scapa de telefon pentru ca intr-un an nu mai iei nimic pe el.