| Raptorz a întrebat:

Am un Samsung Galaxy mini 2 S6500d si as vrea sa ii instalez nfs most wanted 2012.
Trebuie neaparat root?

P.S.: As vrea un link de download pentru nfs!

Răspuns Câştigător
| Lexi888 a răspuns:

Sal.de aici iei tot ce e pe Google play free. http://www.aptoide.com/. Din aptoide iei black Market si de acolo iei unele aplicatii care sunt blocate pe aptoide deblocate.de pe aptoide iei si gta si nfs si orice joc ți-ai dori.Bafta.

5 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Funda?

| Raptorz explică:

Trebuie neaparat root?
DA/NU asta e intrebarea...

| Lexi888 a răspuns (pentru alessa10):

Tu vezi-ti de treaba ce zici siteul care sa zis?

| cosminextreme1208 a răspuns:

Poti sa il iei de pe internet cu google play scrii la cautare nfs sau altceva si gasesti