| AndreiHELPme a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si de cateva ore nu mai am sonor la videouri... sau nici macar atunci cand suna thinking Am verificat sonorul am modificat si din setari dar nimic. Puteti sa ma ajutati va rog? Dau fundawinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema telefonului, il duci la reparat.

| AliLina2 a răspuns:

Din pacate, difuzorul este dus..asa am patit si eu si nu am avut decat sa il duc la reparat..nu ai ce sa ii faci.te duci si iti schimba difuzorul.

| AndreiHELPme explică (pentru AliLina2):

Un pret cv?

| AliLina2 a răspuns (pentru AndreiHELPme):

Pai difuzor pentru S2 mini costa cel mult 20 lei(il cumperi si cu 10, depinde de magazine)iar ca sa ti-l puna cred ca vreo 10-15 lei.