| vikaalex33 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2. Se misca greu. In meniu, cand dau paginile si in jocuri. Ce pot face sa se miste mai bine?
Android 2.3.5

3 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Lol frate a aparut deja versiunea 4.04 da-i update laughing

| vikaalex33 explică (pentru XatomisX):

Nu merge sa-i dau update...

| alymitu a răspuns:

Si eu am un Galaxy s2. Hai sa iti povestesc :
Mi-au cumparat parintii unul de ziua mea, asta fiind in decembrie. A mers telefonul o ora, dupa care s-a supraincalzit si s-a blocat. I-am scos carcasa si a mers. I-am pus-o si iar s-a blocat. Concluzie, dupa ce il foloseam mai mult se incalzea foarte mult si nu mai mergea. Am mers cu el sa mi-l repare si mi s-a spus ca era arsa placa de baza sau asa ceva si mi l-au schimbat smug
Vezi sa nu fie ceva asemanator si la tine. Mai bine mergi cu el la reparat sa te asiguri ca e in regula. happy
Ca na, e pacat sa dai atatia bani pe un telefon si sa ti-l dea stricat big grin!