| myhay999 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 gt-i 9305 si as dori sa-i schimb carcasele.Adica fata si spatele. Am auzit ca ar mai fi si o parte din mijloc. Oricum, Vreau sa arate ca nou pentru ca are cromul acela de pe margini putin luat. Cat credeti ca ar costa fetele si montatul lor? Multumesc!

1 răspuns:
| Ionut_Oana-Roxana_1989 a răspuns:

Mergi la un service de telefoane care fac si aceste schimbari la telefon si intreaba. nu trebuie sa platesti ca sa intrebi. cel mai bine e asa pentru ca fiecare service are tariful lui.