| Supremejordannike2004 a întrebat:

Cam cat ar costa sa schimb ecranul, bateria, spatele la Samsung Galaxy J5 2017?

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

La banii aia mai pui vreo 100 și îți iei altul nou.
Nu merită să îl mai repari.

| LPCTSTR a răspuns:

Cam 70% din pretul total al telefonului... amoled-urile sunt extrem de scumpe (400lei+), bateria nu e cine stie ce dar spatele si cu "mana de lucru" te ajung.
Recomand sa cumperi altul... eventual mai bun.

| Supremejordannike2004 explică (pentru LPCTSTR):

Telefonul functioneaza, doar este fisurat mai tare in partea de jos sticla. Si pe spate este zgariat putin. Merita sa schimb?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Daca ai banii, fă un bine si ia-ti altul.

| danutzu96 a răspuns:

Mai mult de cat face. Bateria e foarte greu sa o gasesti originala, multe (daca nu majoritatea) centrelor de reparatii pun baterii chinezesti proaste. Cat costa piesele si manopera iei unul identic de pe OLX...

| Supremejordannike2004 explică (pentru danutzu96):

Ce zici mai tine telefonul câteva luni sau un an?

| danutzu96 a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Poate sa tina si mai multwinking