| Georgekaka a întrebat:

am un Samsung galaxy Y si am gasit un anunt cu Samsung galaxy S1 cu DISPLAYUL spart nu ecranul de protectie sau tachul!
si am vorbit cu el si vrea sa faca schimb.Se merita? si sa-mi ziceti cat costa Dispalyul P.S. sunt din focsani.
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| adrianclaudiu a răspuns:

Eu cred ca nu ar merita, sa faci schimbul acesta. Si pentru a vedea cat costa Displayul intra pe http// originale.ro sau http// gsmboutique.ro

2 răspunsuri:
| roby96 a răspuns:

Intr-un fel se merita, intr-un altul nu...in primul rand trebuie sa te gandesti ce trebuie sa bagi niste bani ca sa repari telefonul ala, in al 2 lea rand nu stii ce probleme are telefonul ..pe de alta parte S1 e mult mai puternic ca performante...depinde de ce vrei tu sa faci dar nu uita ca poti sa iti iei teapa

| Myyca a răspuns:

Nu iti recomand si nu se merita. Daca vrei un telefon mai bine il cumperi tu cu mainile tale decat sa faci un schimb.
Sau cu banii care ii dai pentru reparatii poate iti cumperi altul.