| alexandru_6146 a întrebat:

..am un smartphone si la mine in comuna nu a mers netu si am luat cartela de la un prieten cu MB si a trebuit dupa ce am scos cartela din telefon, sa dau resetare date din fabrica ca nu mai stiam contul google play... dupa ce am dat mi-am instalat iar toate aplicatiile(dupa ce a revenit netu)si am vrut sa ma uit la un videoclip pe Youtube care inainte era instalat inainte de a da resetare date din fabrica si am intrat in google play sa actualizez youtube si acum imi zicebig grinISPOZITIVUL DVS.NU ESTE COMPATIBIL CU ACEASTA VERSIUNE...si inainte nu imi zicea asa.Ce sa fac, FUNDA :*MS

Răspuns Câştigător
| b06dan1x7 a răspuns:

Descarca youtube.apk de pe google :d, cine stie ce s-intamplat... Descarca de pe filecrop youtube.apk si instaleaz-o pe telefon.

2 răspunsuri:
| nyko98765 a răspuns:

Nu mai intra pe aplicatia youtube intra pe browsar si cuta vizioneazal de acolo laughing

| alexandru_6146 explică:

Ms...mi-ai fost de ajutorwinking