| XxcasianxX a întrebat:

Am un telefon Allview P6 Life, iar problema cu el este memoria. Desi am 8 GB din care pot folosi 6 GB, care este impartita in 2: prima de aprox 900 mb si cealalta de aprox 5 GB. Aplicatiile se instaleaza pe cel de 900mb iar pe celalt nu stiu cum sa le mut. N-am card de memorie, dar este deranjant faptula ca aia 5 GB stau nefolositi iar eu ma chinui cu 900 mb. Va rog sa ma ajutati, DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Drăgan_Mircea_1986 a răspuns:

Problema se poate sa fie datele cache.Instaleazati clean master și fă o curățare rapidă. Daca nu poți reseteazal cu datele din fabrică. Succes!