| Hellboy96 a întrebat:

Am un telefon Allview si azi l-am bagat la incarcat si nu incarca deloc.

Am incercat cu mai multe incarcatoare insa nu arata deloc ca incarca.
Chiar daca este bagat cablul, acesta nu arata ca incarca.
Care e problema? Va rog mult

7 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Poate sunt rupte clămițele din telefon unde bagi încărcătorul sau chiar îndoite sau chiar mai rău rupt.
Încearcă cu un ac să le îndrepți sau să-l duci la reparat

| Alexandru250201 a răspuns:

Probabil este o eroare de le el la fel ca al meu uneori, dai un restart si vezi daca merge daca nu, sunt clamele rupte

| perversu95 a răspuns:

Salut

| Hellboy96 explică (pentru QElenaBoghiu):

Costa mult sa le schimbe la service

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Hellboy96):

Costă 50 lei

| marinaru777 a răspuns:

Problema e clara un service ori mufa ori modulul de incarcare este

| ClimateZone a răspuns:

Salut! Daca ai fi specificat ce telefon e. ar fi fost minunat!