| Denis2017 a întrebat:

Salut, am un telefon Lenovo A6000 si problema este ca nu mai se incarca la unele incarcatoare, adica arata ca se incarca dar de fapt se descarca, asta doar la unele incarcatoare, la alte telefoane nu este nicio problema, ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Staif a răspuns:

Sa folosesti incarcatorul lui cu care a venit sau unul cu care incarca. Si eu am aceeasi problema cu tableta.

| Denis2017 explică (pentru Staif):

Telefonul l.am luat sh acum 2 luni, nu am charger original

| Staif a răspuns (pentru Denis2017):

Cauta in magazine sau la un service unul care sa incarce acel telefon.