| heker a întrebat:

Salut "TPU" Am un telefon Iphone 5s... Si azi am facut update la ios (7.1 Version 11D167) Am nevoie urgenta de "downgrade" la ios 7.0.1/7.0.2/7.0.3/7.0.4/7.0.5/7.0.6

Ajutati-ma Va rog!

Multumesc.

>Fundaaa:-

2 răspunsuri:

Apple nu mai semeaza o versiune anterioare a iOS doar timp de o saptamana dupa lansarea noului soft. Downgrade nu mai poti face.

| TheBlackJoker a răspuns:

Odata ce ai updatat la ios 7.1 nu poti face downgrade, eu stiu ca vrei jailbreak si cydia dar va trebui sa astepti pana la toamna cand ios 8 va aparea si va fi valabil un jailbreak.Pentru 7.1 nu va fi creat un jailbreak deoarece daca o sa il faca ios 8 o sa astupe toate "gaurile" din sistem.