| xDollarR a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy mini 2 retea Vodafone si am 600 MB si nu merge sa activez datele de retea si nici wi-fi nu merge cand dau sa-l activez i-mi da eroare.
Poate cineva sa-mi zica ce sa fac sau sa-mi dea setari sau cv ca sa face internetul pe telefon!

2 răspunsuri:
| Baicanescu_Maria_1996 a răspuns:

Daca e vorba de MB si eu am avut aceiasi problema apesi prelung pe butonu on/off si daca vezi o imagine cu 2 sageti activeaza-le nu stiu exact cum se numeau. ceva cu retea... oricum apesi acolo si o sa vezi ca o sa-ti mearga MB (fUNDA?

| xDollarR explică (pentru Baicanescu_Maria_1996):

Nu-i chiar asa de simplu ca eu n-am cu on/off si nu-mi merge