| smecherasu333 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Y Duos si ma enerveaza ceva la el! Pe langa fapt ca e foarte tare,se descarca mult prea repede, chiar si in stand-by! Trebuie sa-mi cumpar alta baterie sau ce sa fac?

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Incearca sa iti mai stergi din memoria interna ocupata, sa mai stergi din aplicatii... Posibil este o aplicatie care iti consuma si iti da notificari la greu. daca nu este nici asta, probabil bateria...du-te la Orange, sau de unde l-ai luat, daca mai are garantie sa vezi ca sa faci