| Al3xxxu a întrebat:

Am un telefon ( Samsung Gt-s 5220 - Star 3 ) nu are android asa ca vreau niste jocuri fara android. Ati putea sa imi spune-ti cateva dar calumea! Funda!

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Cauta aplicatii.jar care au aceeasi rezolutie cu ecranul telefonului (240x320)

vezi pe
zedge sau
mobile9 sau
mobango

| PVAAVU a răspuns (pentru Danzell):

Ba,tu stii cati virusi iti iei de acolo? Merge si Google Play.

| Danzell a răspuns (pentru PVAAVU):

Prietene nu are android ce nu intelegi. telefonul lui are un sistem de operare proprietar.

pe telefoanele de genul asta nu merg decat fisiere java care au format.jar sau.jad

aplicatiile de pe android au format.apk si trebuie sa fie signed ca sa mearga

| PVAAVU a răspuns (pentru Danzell):

Deci Google Play e pentru cele cu android, iar site-urile pentru cele fara.

| Danzell a răspuns (pentru PVAAVU):

Corect

6 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Pe telefonul fara android poti baga orice joc (iti recomand de pe Google Play caci de pe site-uri iei multi virusi). Descarca Temple Run (1-2).

| Danzell a răspuns (pentru PVAAVU):

Dude... citeste intrebarea. for fk`s sake.
NU are Android. Google Play este pentru Andoid. logic fails you.