| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon Samsung j3, si am pus ceva muzica pe el prin cablu usb, acum intrebarea e, cum fac sa redea muzica singur? adica dupa ce se termina o melodie sa continue cu urmatoarea? explicati in detaliu plz big grin

e urgent, dau funda.

3 răspunsuri:
| RandomStudent a răspuns:

Salut! Intri in aplicatia "Music" pe care o ai in telefon si debifezi "Repeat Current Song"

| IuhasRazvan a răspuns:

Frate eu am J5. Este simplu. Te bagi la Muzica si la Playlist-uri, si acolo bagi ce muzici vrei, si le aranjezi cum vrei tu! Succes. Funda?

| Ionuţ_Bogdan_2000 a răspuns:

Sunt mai multe functii la orice telefon, ba se deruleaza aleatoriu, ba se deruleaza una dupa alta sau ba se repeta. Tot ce trebuie sa faci e sa schimbi cum doresti tu.