| Dragos7198 a întrebat:

am un telefon Samsung S5230 si cand iau un joc de pe net vreau sa se salveze in memoria cardului de 2GB nu in cea a telefonului pentru ca imi zice ca n-am memorie destula.Ma puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Asta nu depinde de tine, ci de aplicatie sau de joc... Poti sa intri in setari - aplicatii - gestionare aplicatii si intri pe ce aplicatie vrei sa o muti, si ii dai pe Mutare pe cartela Sd, dar nu merge la toate aplicatiile...