| Alexander121 a întrebat:

Salut TPU
Am un telefon Samsung sgh-i320n are windows mobile 5.0 nu stiti as putea sa ii dau un upgrade? sau vreun update? sau sa ii schim wind?
daca da ajutati-ma si pe mine un link de une as putea descarca si cum trebuie procedat pentru al instala va rog frumos

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt fisiere.cab. Sunt pentru Windows Mobile 5.0.
Incearca niste teme. Poate merg:
http://www.emobilez.com/themes/cat-windows-mobile-5-themes-139.htm
Imi pare rau. Mai mult de atat nu te pot ajuta.

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu poti face update. Nu este Windows Mobile 6.5 pentru modelul asta.

| Alexander121 explică (pentru horia2012):

Mersi mult

| horia2012 a răspuns (pentru Alexander121):

Cu placere.

| Alexander121 explică (pentru horia2012):

Nu sti de une ot descarca jocuri aplicati si alte cele? nu imi merg jocurile java..pnm nu citeste decat fisiere.cab, sau cum opot sa il fac sa citeasca si alte tipuri de fisiere

| horia2012 a răspuns (pentru Alexander121):

Fisierele.cab sunt fisiere arhiva. Tu ai Windows Mobile 5.0.
Telefonul nu are suport java.
Trebuie sa alegi jocuri la rezolutia telefonului (320x240) si pentru sistemul tau de operare. Incearca aici:
http://www.mobyware.net/......-date.html

| Alexander121 explică (pentru horia2012):

Nu imi merg jocurile de aicea..am incercat...imi spune ca nu le poate instala ca telefonul nu suporta fisierele.

| Alexander121 explică (pentru horia2012):

Multumesc mult pentru ca m-ai ajutat!

| horia2012 a răspuns (pentru Alexander121):

Sunt fisiere.cab. Sunt pentru Windows Mobile 5.0.
Incearca niste teme. Poate merg:
http://www.emobilez.com/themes/cat-windows-mobile-5-themes-139.htm
Imi pare rau. Mai mult de atat nu te pot ajuta.

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Pentru acest Windows Mobile 5.0 nu este update. Numai bine!