| Capota a întrebat:

am un telefon Sony Ericsson t715. Acum cateva zile i-a murit bateria, iar cand am reusit s-o incarc se aprinde, imi arata sa actualizez ora/data dar dupa asta pace, se blocheaza :/. As putea sa-l resetez in vreun fel? mentionez ca nu pot prin cablu de date, ca nu merg 2 pini de la mufa big grin, ceva coduri secrete? big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, ai nevoie de cablul de date USB pentru a-l conecta la Pc/laptop şi pentru a încerca "reparaţia" online :
http://www.hard-reset.com/sony-ericsson-t715-hard-reset.html

În acest caz, NU ai ce face decât să-l duci la un Service :(

Toate cele bune.