| Bogdan_Untu_1983 a întrebat:

am un telefon xiaomi redmi note 5 a i-am dat un reset si imi cere o parola activate this device cont de mi si nu o mai stiu nu merge sa dau resetare ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Nu prea.
Dacă este cu Android
Intra pe YouTube și îți arată acolo Combinația de butoane sa intri in sistem.
Ii dai reset forțat de acaplo

| Ssssmokin a răspuns:

Iti trebuie contul de la Xiaomi.
https://en.miui.com/forum.php uite aici forumul. Incearca sa dai sign in si apoi pe "Forgot Password?". Macar sa stii e-mail-ul pe care ti-ai facut contul pentru a iti reseta parola