| Bogdan_Untu_1983 a întrebat:

care stie o parola de cont miui 9 la un xiaomi redmi note 4 a i-am dat un reset si imi cere o parola la cont miui si nu il mai stiu am cautatepe net si nu am gasit nimic

1 răspuns:
| GigiMD a răspuns:

Incearca sa te logezi/ sa restabilesti parola pe site-ul lor oficial mi.com

daca la telefonul tau era setat un cont miui atunci trebuie sa te conectezi din nou la el... daca atunci cand l-ai creat ai introdus un email sau un nr de telefon atunci nu cred sa ai probleme la restabilirea parolei