| Badboi a întrebat:

Am un Vodafone Smart prime 7, din 2016, si acum de curând după ce mi-am actualizat aplicațiile, a cam început cum il las jos din mana sa se reporneasca, țin sa menționez ca ieri m-am uitat la filme online (e posibil sa fie de-acolo un virus? ) si acum câteva ore i-am dat resetare din fabrica si după o ora si ceva a făcut la fel. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| albastrel123 a răspuns:

Cel mai probabil ar putea fi conctactul imperfect la baterie sau orice altceva pe partea de hardware.