| XxAlexandruxX a întrebat:

Am un Xperia Arc S si as vrea sa ii pun android 4.1.2 neoficial dar as vrea un tutorial simplu ce include si root etc

2 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Merge upgradad la versiunea v4.0.4 (Ice Cream Sandwich), not upgradable to v4.1 (Jelly Bean)

| ArekkusuKage a răspuns:

Daca ruleaza pe sistem de operare android s-ar putea sa poti sa ii faci upgrade insa daca are versiune de 2.2 sau 2.3 2.4... etc nu o sa mearga pentru ca nu poate fi upgradat asa de mult si programe merg doar la service pentru ca sunt programe platite