| Mariussssssss a întrebat:

Am vrut sa-mi incarc cartela COSMOTE si din graba am introdus codu gresit, iar acum imi zice ca serviciul de reincarcare este blocat. Stiti cumva pana cand ramane blocat serviciul sau daca ramane blocat pentru totdeauna?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Am patit si eu asa. O sa fie blocat 24 de ore, dar daca vrei sa scapi imediat suna la 1234 si vorbeste cu un reprezentant si îi spui lui codul de reincarcare si te rezolva imediatwinking

1 răspuns:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Suna urgent la 1234 pentru a lua legatura cu un reprezentant Cosmote sau du-te in orice magazin cosmote.