| RaduTN a întrebat:

Are cineva telefonul Asus Zenfone 3 MAX? Daca da, sa-mi spuneti cat mai critic posibil ce va place si ce nu va place la el. Vreau sa il cumpar si nu sunt sigur daca merita achizitia.

Multumesc!

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sfatul meu este sa nu cumperi un telefon mai inainte de a-l tine tu personal in mana si a-l butona putin. Pentru asta poti sa iei tot orasul la rand si sa vizitezi toate magazinele de telefonie mobila (Orange, Vodafone, telekom), germanos, si altele.

O alta posibilitate este sa comanzi dupa eMAG, pentru ca daca nu iti place produsul iti poti returna inapoi. Detalii: http://www.emag.ro/info/30-de-zile-drept-de-retur

| mayaxhh a răspuns:

Iti recomand acest telefon deoarece functioneaza foarte bine si are o memorie foarte buna...de camera nu mai zic
Si eu l-am avut dar din pacate din cand in cand se bloca si nu puteam sa il butonez decat daca ii dadeam restart
In rest e super bun

| RaduTN explică (pentru mayaxhh):

Sa inteleg ca telefonul are camerele foto foarte bune?

| mayaxhh a răspuns (pentru RaduTN):

Al meu o avea foarte buna happy