| Z3US a întrebat:

As avea nevoie de un tutorial, cum fac resetare generala pentru un iphone 4s! Pas cu pas si in limba romana! Multumesc! Dau funda + Vot pozititv!

4 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Setari - General - Reset - Reset all Settings

| adrianbestboy98 a răspuns:

Setari - General - Reset-resteati setarile sau in engelza reset all settings

| Z3US explică:

Cand dau la reset imi zice " Input Passcode " sau ceva de genu... si trebuie sa bag o parola

| codax a răspuns:

Poti sa ai dai reset din seteri sau poti sa ai dai restore din iTunes dar este periculos sa ai dai restore pentru ca iti poate da eroare. funda?