| Ciprian_Chiriac_1994 a întrebat:

As avea o intrebare.Cam cat ar costa un display pentru telefonul Allview P5 alldro, pentru ca mi-am spart ecranul? Va rog dau funda! Multumiri anticipate.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Allview se repara cel mai bine in service-urile lor. Te duci aici si vezi in ce localiatte ai service, ii contactezi si vezi cat te costa:
http://www.allview.ro/suport-service/service-autorizat/

3 răspunsuri:
| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/......2293.html! Intereseazate la un GSM sau la un service de telefoane poate gasesti mai ieftin!

| YouLossed a răspuns:

Vreo 2-3 milioane,, dar daca telefonul e mai performant te costa mai mult.