| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa achizitionez un HTC one s si nu stiu de unde daca puteti sa imi ziceti un pot gasi acest telefon in Romania in afara site-urilor GSM gen telefonultau,quickmobile si din astea eu vreau magazine gen: media galaxy,eMAG,Vodafone, Orange. sa stiu sigur ce cumpar

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Quickmobile sunt destul de mari si seriosi. cauta pe cel.ro. au in general preturi mai mici cu cateva zeci de lei.

| antimulte a răspuns:

EMAG si euro gsm tin minte ca il aveau.
daca nu, vorbeste cu cei de la eMAG ca iti aduc la comanda si nu costa nimic in plus, platesti telefonul la ridicare.

| bZkBoY12 a răspuns:

Nici Emag, Eurogsm, quickmobile, cel nu au HTC one s