| Salu134 a întrebat:

As ruga sa ma ajutati. Vreau sa imi cumpar un telefon nou smarthphone.Ce imi propuneti Samsung galaxy s4 sau iphone 4s?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S4 clar. S4 se dorea sa fie un concurent intre iphone 5 si 5s... Concurent pentru 4s a fost galaxy s2, iar s3 deja ii era superior.

| Jipa95 a răspuns:

Nu stiu de ce mai pui intrebarea asta aici, eu in locul tau as alege fara sa clipesc S4 deoarece are un procesor mult mai bun decat iphone quad-core 1. 9ghz, 2gb ram, ecran amoled full hd, si as sta pana maine aici sa iti scriu despre toate functionalitatile telefonului. Cat despre iphone 4s eu cred ca la banii aceia numai numele este de el. Si detine asa : un procesor dual-core nu mai stiu la cat a ajut intre 1-1.2 ghz, 512 mb ram, un ecran mai mic decat la S4, etc...
Uite si un mic reviw petru cele 2 telefoane : https://www.youtube.com/watch?v=kdPg8u0Q71M

| kar1GaNNN a răspuns:

Ia-ti Samsung Galaxy S4, iphone 4 e depasit.
Toate cele bune.

| Hachimytza619Akita a răspuns:

Am un Samsung galaxy s4 modelul i9505 si pot spune ca este un telefon briliant si este cu mult in fata lui 4s!
Conluzia ia-ti s4!

| Marily1997 a răspuns:

Samsung mai bine ia-ti! Este mai performant ca iphone4s.

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Samsungul este pentu tineret are ecranul mai mare si este mai usor de folosit decat iphonul.
Daca ai sub 20 de ani iti recomand samnungul daca ai peste 20 iti recomand iphonul.

| Nazilord24 a răspuns:

Eu iti rocomand Samsung.