| todescupaul a întrebat:

as vrea daca se poate sa-mi faceti un to cu cele mai bune telefoane pana in 450 lei.
mersi

3 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Toate telefoanele Alcatel, Allview si unele telefoane LG.

| kaBooMx a răspuns:

Orange Nivo. Are ecran de 4 inch, rezolutie de 480x800, procesor dual core, 512 mb ram, 4 GB memorie interna+ card. Si e la 4 jum. Funda?

| matei0mircea a răspuns:

Samsung galaxy mini (420.72 LEI), Samsung galaxy mini 2(456.00 LEI), Sony Xperia Tipo Dual White Sony Xperia Tipo Dual(539.00 LEI ), Samsung Galaxy Y Pro Alb ( 538.40)Sony Xperia Tipo Black (413.00 LEI ), Nokia Asha 311 ( 426.41 LEI)FUNDA