| NoProblemxD a întrebat:

As vrea sa cumpar un telefon si nu pot sa ma decid intre Samsung Galaxy S2 si Samsung galaxy S3 mini.Voi ce ziceti? Motivati raspunsul!

13 răspunsuri:
| ThisIsBIS a răspuns:

S2 este mult mai bun decât S3 mini părerea mea. Consultă-te şi cu www.gsmarena.com;)

| madalynamadyy a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi un S2. Mi se pare mult mai performant si mult mai bun. O colega a avut de facut aceeasi alegere dar pana la urma a luat S2. Un telefon foarte bun! Funda?

| marius1198 a răspuns:

S2 e superior fata de s3 mini.Eu ti-as recomanda S2

| warpyyy a răspuns:

S2 in primul rand :are procesor cu două nuclee la 1, 2 GHz ARM Cortex-A9, Mali-400MP GPU, chipset Exynos.al doilea rand, daca ti-l iei pentru poze si chestii de genu are camera pe spate de 8 mp si pe fata 2 mp si are un desing frumos big grin

| warpyyy a răspuns:

S2 in primul rand :are procesor cu două nuclee la 1, 2 GHz ARM Cortex-A9, Mali-400MP GPU, chipset Exynos.al doilea rand, daca ti-l iei pentru poze si chestii de genu are camera pe spate de 8 mp si pe fata 2 mp si are un desing frumos

| warpyyy a răspuns:

S2 este mai bun decat s3 mini

| Marghidan_Stefan_1992 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s3 nu mini dar sunt foarte multumit de el. Pararea mea este ca ar trebui sa incerci Samsung Galaxy s3 mini deoarece este mai nou si mai dotat ca S3 happy

| MihneaIsBack a răspuns:

S2-ul clar deoarece are un procesor mai puternic și este mai mare.
Plus că este performant!

| Tlbi a răspuns:

Samsung Galaxy S2, de ce? pentru ca telefoanele mari sunt la moda, de cel mini te vei satura repede!

| CosminAndrey a răspuns:

Daca e S3 Mini. eu zic S2 happy.

| bodo89 a răspuns:

Clar.S2
Are un prieten si se misca perfect asa ca sfatul meu ar fi sa iti iei un S2

| maryusmono a răspuns:

Clar Galaxy S3 este un telefon mai bun. Uite, dupa cum poti vedea configuratiile telefonului aici: http://bit.ly/Z3UZ9L si parerile celor care l-au cumparat deja iti vei da seama ca vei face alegerea corecta cu un S3.

| NoProblemxD explică (pentru maryusmono):

Optiunile erau intre S3 mini si S2, dar multumesc oricum!