| anonimul998877 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon HTC desire V dual-sim.Credeti ca isi merita banii? Daca ii pun un card de 32 de gb (asta este capacitatea maxima pe care o suporta telefonul la cardul de memorie)telefonul se va misca greu? Astept pareri pro sau contra.Mie mi se pare un telefon bunicel.Gasesc accesorii pentru el? Astept pararile voastre despre acest telefon. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| smvladut a răspuns:

Salut. Telefonul este bun, are Android 4.0, are cele mai multe aplicatii, procesorul de 1 Ghz, dar preturile incep de la 1500 lei. Dar daca iti permiti sa-l cumperi, eu ti-l recomand. Dar daca vrei iPhone, intra pe okazii.ro ca gasesti noi si ieftine. happy