| fetitzatah a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un telefon. cu tastatura qwerty... cu camera de 2-3 megapixeli. suport card si dual sim. m-ar tenta un Nokia asa. dar nu are blit sad astept pareri

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Salut,
Smartphone Huawei U8350 - cel mai bun smarphone cu tastatura qwerty care exista pe piata din Romania, acesta costa nu mai mult de 287Lei de pe pcgarage.ro! Camera 3. 2Mpx, 512Mb ram, Procesor de 500MHz, Display 2. 7Inch. Tot ce vrei la un pret foarte mic!
Uite link-ul http://www. pcgarage.ro/smartphone/Huawei/u8350-boulder-black/.

Iti recomand acest smarphone! Cumpara-l fara griji!

Succes!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru gmxromania78):

Pai...ma indoiesc ca este cel mai bun qwerty din Romania. poate.cel mai bun raport calitate /pret?

| gmxromania78 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Da, raport calitate/pret, nu stiu nici eu care e cel mai bun!

8 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu exista telefoane pe piata care sa aiba SI DualSIM SI Blitz.
Adica exista, dar nu cred ca vrei un Micromax, sau un Plum...
Iti recomand Galaxy Y Pro! Sau daca nu iti place asta, HTC Cha Cha!

| MaxKiller911 a răspuns:

Iti pot da eu niste idei:
Sony xperia mini pro
Nokia asa 302
Nokia n97
Samsung s3350
Samsung galaxy chat

si poti sa te uiti pe mediagalaxy sau alte magazine...

| m2704 a răspuns:

Alcatel 991.

| cristina6713 a răspuns:

Ai putea sa cumperi un HTC.

| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Samsung galaxy y pro dual sim ii cea mai bunna alegere