| BattleFieldByWindows a întrebat:

Salut TPU,
As vrea sa imi iau Jailbreak pentru iOS 6 (Versiunea : 6.0 (10A403)). Am gasit pe internet numai iOS 5 (Versiunea : 5.1.1).
Am un iPod Touch 4G. Stiti un video pe Youtube cu iOS 6 sau dati-mi un site de instalare Jailbreak pentru iOS 6.Sau daca stiti o modalitate sa imi iau din nou Versiunea 5.1.1.
Multumes. FUNDA! happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai asteapta cca 2 luni pentru Jailbreak v6.

| CipriSXX a răspuns:

Jailbreak e de cacao... iphone-ul merge mai greu, chiar daca sunt aplicații faine nu te lăsa condus jailbreak. oroginalul e cel mai bun.si poți reveni daca dai restore cu iTunes, dar sa ai in calculator software-ul original 5.1.1 pe care îl Descarci de pe internet. Fara jailbreak-uri.mie unul nu îmi place!