| qtheodora a întrebat:

Am primit de Craciun un IPod Touch si as vrea sa imi pun internet pe el, dar un prieten care are si el IPod Touch i-a spus lui tata ca trebuie sa descarc un program daca stiti va rog sa imi spuneti sau alta metoda.

Răspuns Câştigător
| ganton a răspuns:

Nu trebuie' sa descarci ceva. Sau poate doar un browser. Dar teoretic trebuie' sa cauti tu o retea prin WiFi. Adica ori sa iti faci tu retea wireless in casa ori sa mergi intr-o zona cu asa ceva si da-i sa-ti identifice una (ca si cum ai cauta un telefon prin bluetooth).