| styleone a întrebat:

as vrea sa stiu care telefon face poze, fotografii clare bune full HD dintre Allview P5 Quad sau Allview P5 Qmax.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Ambele au aceeasi camera, procesor, rami. Depinde de tine daca vrei ecran mai mare sau mai mic. Sistemul de operare se misca bine pe ambele si pozele sunt la fel. Doar de tine depinde care iti place mai mult. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Dintre modelele specificate, te sfatuiesc sa optezi pentru Allview P5 Quad.