| erdeivlad a întrebat:

As vrea sa stiu daca sunteti multumiti de noul IOS 7? AAAA era sa uit pe ce culoare mi se potriveste iPhone 5 cu IOS 7 pe NEGRU sau pe ALB?(mentionez ca sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Pentru ce vrei ios 7, sa fi mai smecher cu noul soft? mie mi se pare total aiurea, foarte foarte aiurea.imi place ios 6, pana la 6, 3.sunt foarte ok si frumoasa.
uita-te aici o comparatie
http://www.iphone365.eu/ios-6-vs-ios-7-interfata-aplicatiilor-native/#

1 răspuns:
| Conanry99 a răspuns:

Alb,iar iOS 7 este cu totul o schimbare fata de iOS-ul anterior si este genial dupa parerea mea; si da, sunt foarte multumita