| Catavali225 a întrebat:

as vrea sa stiu daca telefonul LG optimus L7 merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Cu siguranta merita cumparat acest telefon, este un telefon super bun, ideal pentru fotografii, aplicatii si jocuri dar si pentru internet si nu este nici exagerat de scump! Recomand!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul bunicel şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l7_p700-4565.php

Eu ţi-l recomand, îşi merită banii.

Sau, poţi alege unul dintre următoarele modele :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Nu pentru ca l7 are lag, iti spun asta din propria experienta, si in plus cu banii dati pe el iti poti lua un telefon mai bun.

| alexutza17 a răspuns:

Cunosc o persoana care si-a cumparat unul.Sa stii ca a meritat sa il cumpere.

| geography a răspuns:

Da! Mie mi se pare un telefon super ok :*.