| Classy a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG Optimus Sol? Merita cumparat? funda.

5 răspunsuri:
| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Eu Iti Recomand Telefoan Samsung Pentru Ca Este Cea Mai Buna Firma De Tel Cu Touch-Screen. Ti-l Recomand Pasta
http://www.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da se merita, vreau si eu sa imi cumpar unul, pot spune ca e ieftin pentru cat de performant e. Hey nu stii ceva abonament cu internet la LG Optimus Sol in afara de alea mega?

| Classy explică (pentru anonim_4396):

Stiu un abonament parca in care platesti pe luna 50 lei.Asa mi s-a spus la Vodafone.Insa nu stiu cum se numeste thinking Si atunci, pretul telefonului ar fi de 344 ron.Si el la liber e vreo 1500 ron.Deci e chiar ieftin. Sper ca te-am ajutat kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru Classy):

Ba nu la liber e 260 euro adica vreo 1050 lei, iar acel abonament de care zici tu e pe un an sau pe 2?

| Classy explică (pentru anonim_4396):

Pe 2.