| PaiuAlexandru a întrebat:

as vrea si eu o recomandare de telefoane in special pentru jocuri cu pretul pana in 1600 de lei.
Multumesc

3 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut iti recomand Samsung galaxy s3 http://bit.ly/1chHZjJ

| scx a răspuns:

Salut Alex, Pana 1600 de lei gasesti telefoane foarte bune happy. Daca ar fi sa iti iei Second gasesti Iphone 5 la pretu ala, Dupa parerea mea iphonu' meu se comporta foarte bine cu jocurile tongue. Insa un Samsung Galaxy s3 este la fel de bun sau un HTC One, Depinde ce preferi tongue

| TheghostPhantom99 a răspuns:

HTC Desire 500, eu il am.E extraordinar.Merge si Fast and Furious 6 si Fifa 14 si orice joc vrei.