| Adelinuu a întrebat:

Astazi mi-am instalat iOS 6.1.3 pe un iPhone 3GS 32GB si a mers instalarea. Pana cand straight face Telefonul s-a restartat ca sa puna Softul Si de atunci se restarteaza intr-una sad CE POT SA-I FAC? sad

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Conecteazal la pc, porneste itunes, o sa fie detectat in recovery mode si ii dai restore apoi astepti sa puna iar iOS-ul.

7 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

Tine butonul principal apasat si cel de blocare timp de 10 secunde si asa cred ca o sa-si revina

| Adelinuu explică:

Acum mi-a aparut un USB si sigla de la ITUNES. Ce sa fac? sad

| Adelinuu explică (pentru ALEX2402):

Nu merge sad
Apare un incarcator cu sigla de la Itunes

| ALEX2402 a răspuns (pentru Adelinuu):

Trebuie sa il conectezi la PC

| Adelinuu explică (pentru Andrei1099):

Am facut asta si acum nu imi recunoaste IPhone-ul ca activat...

| Andrei1099 a răspuns (pentru Adelinuu):

Fai jalbreak cu redsn0w

| Adelinuu explică (pentru Andrei1099):

Multumesc!