| klau12 a întrebat:

Hey. Am un iPhone 3GS 32 GB si am incercat sa instalez Siri. Dupa ce am instalat am inchis telefonul si cand l-am redeschis mi-a ramas sigla de la Apple blocata asa. Ce sa fac?
P. S. BB: 06.15.00
iOS: 4.1.5(ma mir ca mi-a mers instalarea)

Răspuns Câştigător
| Doreliana a răspuns:

Dai un reset tinand apasat in acelasi timp butonul de pornire cu butonul de meniu
sper sa te ajute
o zi placuta

2 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Incearca un hdd reset. (home + lock pana se stinge). Daca nu merge n-ai decat sa ii faci un restore si jailbreak din nou.

| Ando1dul a răspuns:

Iti dau un sfar...nu mai instala pe telefon(sau PC)tot felul de programe luate dupa net fara sa stii sigur ca iti vor merge sau daca macar ti le-ar recomanda cineva!