| enemircea39 a întrebat:

Azi am o intrebare mai ciudata.Cum pot afla nr. ascuns de pe telefonul fix? Ma suna un marlan toata ziua si toata noaptea si cand raspund imi inchide.Ce pot sa fac? E un telefon fix si nu pot sa il setez sa respinga apelurile cu numar ascuns.Dau FUNDOAIE! Nici nu pot sa dorm noaptea.

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Te poti adresa la politie, ei controleaza toate apelurile si apreciaza de la ce numar au fost efectuate.Cel care te deranjeaza trebuie sa-ti plateasca o suma de bani daca nu ma insel.
Bafta! Funda?

1 răspuns:
| elyn a răspuns:

Scoate-l din prize noaptea, nu poti afla nr, sau solicita schimbarea numarului, multa liniste!